تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

پورحسن : این اتفاقات بسیار نادر است /12 تا 20 تیم در لیگ برتر سال آینده

منوچهر پور حسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال  در گفت و گو با روابط عمومی اظهار كرد
 

پور حسن رئیس سازمان لیگ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار كرد:  در جلسه ی روز دوشنبه كه با حضور مسئولین كمیته انضباطی ،  متخلفین و نمایندگان باشگاههای باریج اسانس و پیكان برگزار خواهد شد در خصوص متخلفین بازی چهارشنبه گذشته  تصمیم گیری خواهد شد و فدراسیون برای آنها جریمه سنگینی  در نظر خواهد گرفت تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ در والیبال نباشیم.
 وی  افزود ،  این مسائل  در ورزشی چون والیبال بسیار نادر است  و وقوع این اتفاقات دور از پیش بینی های سازمان لیگ بود.
پورحسن همچنین در خصوص آیین نامه سازمان لیگ گفت: به تازگی آیین نامه سازمان لیگ در اختیار باشگاهها و هیئت های والیبال قرار گرفته است و از آنها خواسته ایم كه نظرات خود را به ما اعلام كنند تا  اگر نیاز به اصلاح داشت این آیین نامه برای فصل آینده اصلاح شود.
وقتی از وی در مورد وضعیت تیمهای سقوط كننده  به لیگ دسته یك و تعداد تیمهای لیگ برتر سال آینده پرسیدیم این گونه جواب داد:
 شرایط حضور تیمها  در رقابتهای لیگ برتر والیبال اعلام خواهد شد و تنها تیمهایی می توانند در لیگ برتر سال آینده شركت كنند  كه شرایط اعلام شده را  را دارا باشند  كه در این صورت  تعداد تیم های فصل آینده می توانند از 12 تا  20 تیم باشد.
پورحسن كه معتقد بود  یكی از دلایل  انصراف تیمها از ادامه حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر و لیگ دسته یك  وجود نقص هایی در آیین نامه  سازمان لیگ است در ادامه افزود : ان شاء ا.. با اصلاح و تصویب آیین نامه جدید سازمان لیگ  در خصوص تیمها یی كه انصراف داده اند تصمیم گیری خواهد شد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin