تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
نوجوانان در اردوی صربستان/
11 حریف تدارکاتی تیم والیبال نوجوانان معرفی شدند
تیم والیبال نوجوانان کشورمان که به منظور پیگیری تمرینات آماده سازی خود در صربستان به سر می‌برد، از هفته آینده دیدارهای تدارکاتی خود با هشت تیم از این کشور و همچنین نمایندگانی از اسلوونی آغاز می‎کند.

به گزارش خبرنگار مهر، "ملادی رادنیک" (تیم سوپرلیگی)، "رودار" و "وی جی اس کا" (تیم‎های دسته اولی) تیم‌‎هایی هستند که تیم والیبال نوجوانان کشورمان در قالب یک تورنمنت چهارجانبه و در شهر "پوزارواک" صربستان به مصاف آنها می‌رود. دومین تورنمنتی که تیم کشورمان در آن حضورخواهد داشت به میزبانی شهر "پانسوو" و با حضور تیم‌های "بوراک" (تیم لیگ برتری)، "باوانیست" و "زلجزنیکار" (تیم‌های دسته اولی) برگزار می‌شود.

"بودو کنوست" نیز از تیم‎های لیگ برتری صربستان و از حریفان کشورمان در این اردوی تدارکاتی است. شهر "استارا پازوا" نیز میزبان آخرین دیدار تدارکاتی تیم والیبال نوجوانان کشورمان است که با تیم "جدینستوا" برگزار می شود.

تیم والیبال نوجوانان کشورمان پیش از بازگشت به ایران در کشور اسلوونی نیز برگزار کننده دیدارهایی تدارکاتی با تیم‌های "وجودینا " (2 بازی) و "ماری بور" خواهد بود.

تیم والیبال نوجوانان برای شرکت در رقابت‎های قهرمانی جهان آماده می‏شود. محمد وکیلی، مربی تیم کشورمان با اشاره به این موضوع در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: دیدارهای تدارکاتی مورد نظر را بر اساس شبیه سازی مسابقات جهانی برگزار می‎کنیم تا برای حضور در این رقابت‎ها آماده‎تر شویم.

وی تصریح کرد: در واقع ترتیب برگزاری دیدارها و فاصله‌ای که میان آنها وجود دارد براساس برنامه مسابقات جهانی است. ضمن اینکه شبیه سازی بازی فینال با یک دیدار بیشتر انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در سال 2011 از 28 مردادماه در آرژانتین آغاز شده و تا 6 مردادماه ادامه خواهد داشت. تیم کشورمان در دوره پیشین این رقابت‎ها به عنوان نایب قهرمانی دست یافت. ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 اردیبهشت 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin