تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

لیگ برتر به والیبال تبریز لبخند زد/ شاید طلسم 10 ساله بشکند
 تیم والیبال شهرداری تبریز با پیروزی بر تیم حفاری اهواز یک گام به لیگ برتر نزدیک شد.

به گزارش خبرنگار مهر در تبریز، تیم والیبال شهرداری تبریز عصر چهارشنبه در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاههای ایران در حضور سه هزار هوادار پرشور تبریزی با نتیجه سه بر صفر بر حریف خود تیم حفاری اهواز پیروز شد.

در این دیدار که در سالن شهید اقدمی باغشمال تبریز برگزار شد، تیم شهرداری تبریز در گیم های اول، دوم و سوم با نتایج 25 بر 23،25 بر 16 و 25 بر 23 حریف خود را مغلوب کرد.

تیم شهرداری تبریز برای صعود به لیگ برتر تنها باید در دیدار برگشت نیز برنده میدان باشد.

 

شادی بازیکنان و مسئولان باشگاه شهرداری پس از برتری مقابل حفاری اهواز

البته شانس تیم تبریزی در صورت باخت نیز از دست نمی رود چراکه در صورت باخت هم، دیدار سومی بین دو تیم برای مشخص شدن تیم صعود کننده در تبریز برگزار خواهد شد.

والیبال تبریز در سالیان گذشته یکی از قطب‌های والیبال کشور به شمار می رفت اما در دهه اخیر،‌ به مانند فوتبال این شهر، والیبال آن نیز به خوابی طولانی رفته بود که به نظر می رسد با پیشرفت فوتبال، والیبالی‌های تبریز نیز جانی دوباره گرفته اند.

باشگاه شهرداری تبریز که هم اکنون تیم فوتبال آن در رده 12 لیگ برتر قرار دارد در صورت صعود به لیگ برتر والیبال، می تواند به انتظار چندین ساله والیبال دوستان تبریزی پایان دهد.

 

تا صعود به لیگ برتر یک "یاعلی" دیگر کافیست

سازمان ورزش شهرداری تبریز بعد از کسب نتیجه سه بر صفر در بازی رفت نیمه نهایی والیبال دسته یک کشور با صدور بیانیه پیروزیهای اخیر والیبال شهرداری را به ورزش دوستان تبریزی تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: والیبال تبریز سالهاست که از داشتن تیمی در لیگ برتر محروم است و حضور تیمی از تبریز در سطح اول والیبال کشور ضروری به نظر می رسد.

در ادامه بیانیه ضمن تقدیر از حضور دوباره والیبال دوستان تبریزی در مسابقه شهرداری تبریز و ملی حفاری اهواز تصریح شده است: براستی که جای خالی تبریز در بین شهرهای تراز اول والیبال کشور خالی بود و به نظر می رسد تا رسیدن به جایگاه واقعی این شهر در والیبال کشور یک "یا علی دیگر" کافیست.

 

این بیانیه می افزاید: آفرین به غیرت و همت والیبالیستهای شهرداری که توانستند نماینده شایسته ای برای والیبال تبریز باشند و بتوانند یکبار دیگر خاطره روزهای خوش والیبال را در اذهان پیشکسوتان این رشته زنده کنند.

در پایان بیانیه ضمن اشاره به اهمیت بازی برگشت دو تیم در اهواز آورده است: با یاری خدا 80 درصد صعود والیبال شهرداری تبریز به لیگ برتر محقق شده است و شهرداری با پیروزی در اهواز جشن صعود خود راخواهد گرفت و اگر خدای ناکرده نتیجه دلخواه حاصل نشد یکبار دیگر در تبریز و درمیان خیل مشتاقان والیبال به مصاف حفاری خواهیم رفت و بازی سوم سرنوشت تیم صعود کننده را مشخص خواهد کرد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin