تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

نتایج مرحله پلی آف لیگ برتر

پدیده الف ، پدیده ب را از صعود به نیمه نهایی منع كرد  /  قرمز های پایتخت در امتیاز 167 با یزدی ها برابرشدند / گنبد از آخرین فرصت خود برای بقا  استفاده را كرد / بندری ها بانك كشاورزی را كنار زدن 

مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال مردان عصر امروز با انجام چهار دیدار در شهرستانهای مختلف پی گیری شد.
در یزد تیم پیشگامان كویز یزد پذیرای پرسپولیس بود كه شاگردان داوود آهنگرانی بر خلاف دیدار رفت ، موفق شدند 3 بر یك با امتیازات 25 بر 22 ، 25 بر 19 ،  19 بر 25  و 25 بر 22 پیروز این میدان شوند. قرمز های پایخت كه در دیدار رفت 3 بر صفر مغلوب بازی خوب یزدی  ها شده بودند ، با پیروزی در این دیدار در مجموع دو دیدار در امتیاز 167 با یزدی ها برابر شدند.

در حساس ترین مسابقه امروز در كاشان دو تیم باریج اسانس و ابومسلم خراسان برای سومین بار متوالی  از ساعت 16 با هم به رقابت پرداختند.
شاگردان مصطفی شجاعی در حالی كه از حضور تماشاگران خودی  سود می بردند در مقابل دیدگان پیمان اكبری سرمربی حریف نیمه نهایی  كه برای تماشای این دیدار در سالن مسابقه حضور پیدا كرده بود، موفق شدند در سه ست پیاپی حریف  خود ابومسلم خراسان را كه پدیده گروه ب لیگ امسال تلقی می شود  را با امتیازات 25 بر 21 ، 25 بر 23 و 25 بر 19 شكست دهند تا در نیمه نهایی لیگ برتر حریف تیم سوم جهان یعنی پیكان تهران شوند و شاگردان قوچان نژاد را برای تعیین مقام پنجم تا هشتم حریف شاگردان ناصر شهنازی كردند.
در بندر عباس تیم آلومینیوم المهدی این شهر میزبان بانك كشاورزی بود. شاگردان فرهاد اعرابی در دیداری نزدیك و نفس گیر شاگردان مسعود آرمات را 3 بر یك با امتیازات 21 بر 25 ، 31 بر 29 ، 25 بر 16 و 25 بر 22 شكست دادند و به مقام یازدهم لیگ برتر والیبال مردان در سال 89-90 دست یافتند و پس از آنها تیم بانك كشاورزی در رده دوازدهم جای گرفت.

در گنبد در جدالی برای بقا در لیگ برتر دو تیم بازرگانی جواهری گنبد و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم رفتند تا گنبدی های میزبان انتقام شكست دور رفت را از دانشگاه آزاد بگیرند . در این دیدار تیم میزبان موفق شد در دیداری طاقت فرسا  3 بر 2 شاگردان رضا ابراهیمی را باشكست بدرقه كند و با امتیازات 23 بر 25 ، 25 بر 17 ، 17 بر 25 ، 25 بر 21 و 18 بر 16پیروز این میدان  لقب گرفتند  و  از آخرین امید خود برای بقا در لیگ برتر والیبال نهایت استفاده را كردند.
بدین ترتیب بازی سوم تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی  و بازرگانی جواهری گنبد در ساعت 15روز چهارشنبه 31 فروردین  در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin