تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
داورزنی با تشریح برنامه‌ها:

حضور در المپیک از اهداف والیبال در سال 90 است/ با "ولاسکو" به لندن می‌رسیم


رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به اهداف این فدراسیون گفت: در سال 90 فدراسیون والیبال به دنبال دستیابی به سه هدف بزرگ است که در صورت عملی شدن روزهای خوب و افتخارات بزرگی در انتظار والیبال کشورمان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا داورزنی روز دوشنبه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در سال جدید در گام اول با توجه به حضور ولاسکو به دنبال کسب عنوان قهرمانی در جام ملتهای آسیا خواهیم بود تا مستقیما راهی مسابقات جام جهانی والیبال شویم.

وی ادامه داد: در 6 ماه دوم سال 90 با توجه به برگزاری مسابقات گزینشی المپیک لندن با حضور در این رقابت ها به دنیال کسب سهمیه المپیک 2011 لندن خواهیم بود که قطعا با تلاش والیبالیست های کشورمان مقدور می شود.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: در گام سوم حضور در مسابقات لیگ جهانی والیبال را نشانه گرفته ایم تا به عنوان نماینده آسیا در این مسابقات حضور داشته باشیم ضمن اینکه در صورت کسب سهمیه المپیک لندن در صدد ارائه نمایشی مناسب در این رقابت ها هستیم.

وی افزود: ولاسکو یکی از مربیان پر افتخار جهان است و مطمئنا با هدایت او و تلاش ملی پوشان کشورمان رسیدن به این اهداف دور از دسترس نخواهد بود.

داورزنی با اشاره به سایر رویدادها تصریح کرد: مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان در مرداد ماه سال جاری، حضور بانوان در مسابقات جام ملت های آسیا از دیگر رویدادهای ورزشی فدراسیون والیبال در سال 90 است.

وی با اشاره به اهمیت دادن به نونهالان و نوجوانان تاکید کرد: توجه به پایه ها از اولویت های فدراسیون در سالهای اخیری بوده است و در سال جاری نیز مورد توجه خواهد بود. در حال حاضر تا 8 سال آینده در هیچ یک از پست ها با مشکل بازیکن روبرو نیستیم و این نتیجه توجه به پایه ها بوده است.

رئیس فدراسیون والیبال رمز موفقیت والیبال در رقابت ها و میادین جهانی را انسجام، یکدلی و برنامه ریزی تمامی دست اندرکاران این رشته در سراسر کشور خواند و گفت: تقویت هیئت های شهرستانی به عنوان بازوان اجرایی والیبال برای حفظ روند موفقیت های این رشته ورزشی در دستور کار فدراسیون قرار دارد.

داورزنی در خاتمه افزود: امیدوارم در سال جدید با کسب عناوین مناسب و رسیدن به اهدافمان روزهای خوبی را برای ورزش در سال 90 به ثبت برسانیم.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 10 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin