تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
در آستانه جام باشگاه‌های والیبال بانوان آسیا رخ داد؛

عدم وصول طلب‌ها و ابهام در برگزاری اردوی پرسپولیسخبرگزاری فارس: در حالی كه بانوان پرسپولیس نماینده ایران در جام باشگاه‌های والیبال آسیا هستند، مسائل مالی و عدم تأمین دستمزد بازیكنان و برپایی اردو این تیم را دچار مشكلاتی كرده است.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در آستانه حضور تیم والیبال بانوان پرسپولیس در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بازیكنان این تیم تاكنون دستمزدی از باشگاه دریافت نكرده‌اند.
اگرچه آنها چكی به میزان 30 درصد از دستمزدشان را دریافت كرده بودند و این چك قرار بود در تاریخ 18 اسفند 89 نقد شود، اما این اتفاق نیفتاد و در ادامه نیز وعده مسئولان باشگاه در مورد پرداخت حقوق اعضای تیم محقق نشد.
میترا شعبانیان، سرمربی تیم والیبال بانوان پرسپولیس با تأیید این خبر به خبرنگار فارس گفت: به دلیل مشكلات مالی باشگاه، تاكنون با بازیكنان تسویه حساب نكرده‌ایم و ونسا بازیكن برزیلی تیم كه قرار بود دوم فروردین ایران را به مقصد كشورش ترك كند به دلیل عدم دریافت پول همچنان در ایران به سر می‌برد.
وی ادامه داد: برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا قرار بود یك بازیكن خارجی دیگر از كشور برزیل جذب كنیم، اما با توجه به این مشكلات مذاكره‌ای با این بازیكن نداشته‌ایم و همچنین اردوی تیم پرسپولیس كه قرار است از 15 فروردین در تهران برپا شود، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. من همه برنامه‌های خود را به باشگاه اعلام كرده‌ام، اما باشگاه هنوز هیچ پاسخی نداده است.
مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از 28 خرداد با حضور هشت تیم در ویتنام برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 10 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin