تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
لیگ برتر والیبال/

مرحله پلی‎آف مسابقات از 17 فروردین‎ماه آغاز می‎شود


مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‎های کشور از 17 فروردین‎ماه با برگزاری دیدارهای مرحله پلی‎آف پیگیری می‎شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله پلی‎آف مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با حضور هشت تیم برتر رقابت‎های دوره‌ای (رفت و برگشت) برگزار می‎شود. این مرحله از مسابقات به صورت 2 از 3 برگزار خواهد شد.

سایپای البرز، باریج اسانس کاشان، داماش گیلان و هیئت والیبال کرمان (گروه الف)، پیکان، کاله آمل، ابومسلم و ارومیه (گروه ب) تیم‌هایی هستند که به مرحله پلی‌آف مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور صعود کرده‎اند. دور نخست این مرحله از مسابقات 17 فروردین‎ماه برگزار می‎شود. دور دوم نیز 21 فروردین‎ماه برگزار خواهد شد. تاریخ 24 فروردین‎ماه نیز برای تیم‌هایی در نظر گرفته شده است که با انجام دیدار سوم وضعیت خود را برای حضور در دور دوم پلی‌آف مشخص می‎کنند.

همزمان با آغاز مرحله پلی‎آف مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‎های کشور تیم‌های پنجم و ششم هر گروه نیز به صورت رودررو برای تعیین رده‎های نهم تا دوازدهم به مصاف هم می‎روند. رده‌بندی این تیم‎ها با انجام دو بازی مشخص می‎شود. پیشگامان کویر یزد و بانک کشاورزی تیم‎های پنجم و ششم گروه "الف" هستند. این دو رده در گروه "ب" در اختیار تیم‎های پرسپولیس و آلومینیوم المهدی بندرعباس قرار گرفت.

همچنین تیم‌هایی که در پایان دور برگشت مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور قرار گرفتند نیز به صورت ضربدری و 2 از 3 و برای بقا در این رقابت‌ها به مصاف هم می‎روند. دانشگاه آزاد، ارتعاشات صنعتی، پتروشیمی و بازرگانی جواهری گنبد تیم‌هایی هستند که به ترتیب در رده‌های هفتم و هشتم گروه‌های "الف" و "ب" قرار گرفتند.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin