تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
مربی تیم هیئت والیبال كرمان:
مشكل عمده تیم هیئت والیبال كرمان مالی استخبرگزاری فارس: مربی تیم هیئت والیبال كرمان گفت: مشكل عمده تیم هیئت والیبال كرمان مالی است و امیدواریم با حمایت مسئولان ‌تا قبل از مسابقه برابر پیكان قسط دوم بازیكنان پرداخت شود.


سیامك امیر‌تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان اظهار داشت: تیم والیبال هیئت والیبال كرمان در این دوره از مسابقات از ابتدای فصل با مشكلات بسیار زیادی روبه‌رو بود‌ه‌ است.
وی با بیان اینكه با بازیكنانی در فصل جاری برای پیوستن آن‌ها به تیم صحبت كرده‌ایم كه از جنبه اخلاقی و فكری بسیار بالایی برخودار هستند، افزود: بازیكنان تیم هیئت والیبال كرمان بسیار خوب و روشنفكر هستند و می‌دانستیم كه در برابر مشكلات آتی، تیم را رها نمی‌كنند.
امیرتیموری با اشاره به اینكه هیئت والیبال كرمان از هفته سوم مسابقات لیگ برتر والیبال مجوز حضور در این رقابت‌ها را گرفت، خاطرنشان كرد: كرمان در مرحله مقدماتی این دور از مسابقات عملكرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و توانستیم تیم را در مدت زمان كمتر از 20 روز به یك آمادگی نسبی برسانیم.
وی تصریح كرد: كرمان در نخستین مسابقه خود به پیروزی رسید و این یك كار بسیار بزرگ برای كرمان بود.
امیرتیموری گفت: پس از چهار برد پیاپی تیم در رقابت‌های دور رفت در مسابقات لیگ برتر والیبال و پس از جدایی رضا صفایی از این تیم، شوك روانی به تیم وارد شد، اما با برد مقابل دانشگاه آزاد تهران، بازیكنان ما به این باور رسیدند كه نباید به یك بازیكن متكی باشند.
وی اظهار داشت: تیم هیئت والیبال كرمان برخلاف عقیده بسیاری از كارشناسان و با وجود تیم‌هایی كه هزینه‌های میلیاردی برای تیم خود دریافت كرده بودند و نتوانستند به مرحله حذفی مسابقات راه پیدا كنند، كرمان كار بسیار بزرگی را انجام داد.
امیرتیموری بیان داشت: مشكل عمده در این تیم، مالی است و امیدواریم با حمایت مسئولان و تا قبل از مسابقه برابر پیكان قسط دوم آن‌ها پرداخت شود تا از این حیث بازیكنان تیم در یك آمادگی روانی بالایی باشند.
وی با بیان اینكه تمرینات برای مسابقات حذفی از پنجم فروردین‌ ماه سال آینده آغاز می‌شود، افزود: با آنالیزی كه از تیم پیكان انجام می‌دهیم، امیدواریم بتوانیم نقاط ضعف و قوت آن‌ها را طی تمرینات فصل جاری پیدا و آن‌ها را در زمین پیدا‌ كنیم.
امیرتیموری با بیان اینكه تیم پیكان تهران همواره در بازی‌های خود روبه‌روی تیم كرمان به مشكل برخورده است، گفت: با تمام وجود امیدواریم كه تیم پیكان را با شكست روبه‌رو كنیم و به دور بعد مسابقات و قرار گرفتن در چهار تیم اول كشور راه یابیم.
وی تصریح كرد: انگیزه بازیكنان تیم هیئت والیبال كرمان برای پیروزی مقابل پیكان تهران بسیار زیاد است و تنها تفكر در ذهن بازیكنان كرمان، پیروزی و شكست تیم پیكان است.
امیرتیموری با اشاره به اینكه در صورت برد یا باخت در مرحله بعد باید با نماینده خراسان یا كاشان مسابقه دهیم، افزود: قرعه بسیار خوبی در این دوره از مسابقات حذفی برای كرمان است و شانس بسیار زیادی برای كسب مقام در این دور از مسابقات وجود دارد.
‌تیم هیئت والیبال كرمان روزهای 17 و 21 فروردین ‌ماه سال آینده به ترتیب در تهران و كرمان به مصاف تیم پیكان می‌رود و در صورت تساوی بازی سوم به فاصله سه روز در تهران برگزار می‌شود.
همچنین برنده و بازنده این مسابقات با برنده و بازنده تیم باریج‌اسانس كاشان و تیم ابومسلم خراسان مسابقه می‌دهد.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 فروردین 1390 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin