تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
توهین به یك بانوی حاضر در ورزشگاه والیبال؛
خویشتن‌داری كادر فنی والیبال كرمان مانع از درگیری‌ شد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم هیئت والیبال كرمان گفت: خویشتن‌داری كادر فنی هیئت والیبال كرمان مانع از درگیری‌های بیشتر در مسابقه مقابل دانشگاه آزاد تهران شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از كرمان، ناصر شهنازی شامگاه چهارشنبه پس از برد تیمش مقابل تیم دانشگاه آزاد تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم دانشگاه آزاد تهران تیم بسیار قدرتمندی است و این تیم در فصل جاری موفق شد كه تیم‌های قدرتمندی مانند داماش گیلان را با شكست بدرقه كنند، اما این تیم در هر دو بازی رفت و برگشت در مرحله گروهی مسابقات مغلوب كرمان شد.
وی افزود: تیم كرمان در تمام گیم‌ها از حریف جلو بود، اما به دلیل وجود برخی از مسائل نتوانست بازی را در گیم اول به نفع خود به پایان برساند.
شهنازی تصریح كرد: در گیم‌های دوم تا چهارم كرمان یك بار دیگر قدرت خود را به حریفان نشان داد و در نهایت تیم هیئت والیبال كرمان بود كه مسابقه را با یك برد شیرین و خانگی به پایان رساند.
سرمربی تیم هیئت والیبال كرمان خاطر‌نشان كرد: برد و باخت همیشه وجود دارد، اما همیشه ورزشكاران و مربیان باید احترام به بزرگتر و اخلاق ورزشی كه سرلوحه بازیكنان ملی‌پوش ایران در تمام زمینه‌های ورزشی است را رعایت كنند.
وی در مورد مسایل حاشیه‌ای كه در پایان مسابقه از سوی كادر فنی و توهین محمد سلیمانی به یكی از بانوان حاضر در ورزشگاه رخ داد، خاطر‌نشان كرد: مسائل حاشیه‌ای در اكثر مسابقات وجود دارد، اما بازیكنان غیرتمند، با تعصب و خویشتن‌دار كادر فنی تیم كرمان مانع از ادامه نزاع و درگیری‌های داخل زمین شدند.
به گزارش فارس، سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد تهران با عدم توجه به حضور خبرنگاران، سالن مسابقه را ترك كرد.
هیئت والیبال كرمان با این پیروزی با اقتدار كامل به عنوان تیم چهارم به مسابقات حذفی لیگ برتر والیبال كشور راه یافت و تیم دانشگاه آزاد تهران نیز در پی این شكست در آستانه سقوط به مسابقات لیگ دسته اول كشور قرار دارد.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 اسفند 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin