تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

دور دوم رقابت های بسیج كشور با دو دیدار پیگیری شد
دور دوم از مرحله برگشت هفته پایانی رقابت های والیبال لیگ بسیج كشور، شب گذشته با برگزاری دو دیدار در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان، پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری آریا ، در نخستین دیدار تیم های `آذربایجان شرقی` و `چهارمحال و بختیاری` به قضاوت `عبدالوهاب سقلی` داور ملی و `رمضان جلال` داور درجه یك با نظارت `محمود كشفی` به مصاف هم رفتند.
در پایان این دیدار تیم `آذربایجان شرقی` در سه گیم متوالی و با نتایح 25 بر 18، 25 بر 19 و 25 بر 20 حریف خود را شكست داد.
در بازی دوم تیم های `گلستان` و `آذربایجان غربی` با هم دیدار كردند كه در پایان تیم `گلستان` با نتیجه 3 بر 2 از سد حریف خود گذشت.
در این دیدار كه به قضاوت `محمود علی نژاد` داور بین المللی و `عباس قلیچ خان` داور ملی با نظارت `محمود كشفی` برگزار شد، تیم گلستان در گیم های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 25 بر 22 و 15 بر 11 حریف خود را شكست داد و در گیم های اول و سوم با نتایج 25 بر 22 و 26 بر 24 بازی را واگذار كرد.
در پایان این دور تیم `آذربایجان غربی` در مجمع با 5 بازی و كسب 4 برد و 1 باخت و مجموع 9 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های `گلستان` و `آذربایجان شرقی` با همین تعداد بازی و كسب 3 برد و 2 باخت با كسب 8 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
امروز در آخرین روز این رقابت ها در اولین بازی از ساعت 10 صبح تیم های `آذربایجان غربی` و `چهارمحال و بختیاری` با هم دیدار می كنند و از ساعت 16 در یك بازی حساس تیم های `گلستان` و `اذربایجان شرقی` به مصاف هم خواهند رفت.
قرار است بازی عصر امروز به صورت مستقیم از شبكه استانی گلستان به صورت زنده پخش شود.
 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 اسفند 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin