تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

/هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان/
پرسپولیس در آستانه قهرمانی قرار گرفت

هفته نهم و پایانی لیگ برتر والیبال بانوان امروز با برتری تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن به پایان رسید.


به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان با پیروزی پرسپولیس، ذوب‌آهن، بانوان شیراز و گاز همراه بود.
امروز در هفته نهم و پایانی دهمین دوره این رقابت‌ها پرسپولیس در تهران میزبان فردوسی همدان بود. شاگردان شعبانیان در حالی به میدان آمدند كه قهرمانی آنها تا حد زیادی از پیش مشخص بود و بازی راحتی را مقابل فردوسی داشتند. سرخ‌پوشان در این دیدار با ارائه بازی خوب و كاملاً یك طرفه با نتیجه 3 بر صفر (25-8، 25-17 و 25-19) حریف خود را از پیش رو برداشتند.

پرسپولیس در دیداری معوقه باید به مصاف یخچال‌سازی برود كه شنیده حاكی از حاضر نشدن یخچال‌سازی است، اما تا كنون خبری مبنی بر عدم حضور این تیم برای بازی مقابل پرسپولیس از سوی فدراسیون اعلام نشده است.
اگر پرسپولیس در بازی مقابل یخچال‌سازی شكست را پذیرا شود، در این صورت پوئن بیشتر تكلیف قهرمان این فصل را از بین ذوب‌آهن و پرسپولیس مشخص خواهد كرد.

در دیگر مسابقات هفته پایانی، روز گذشته ذوب‌آهن میزبان شهرداری كرمان بود كه با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید و صدرنشین باقی ماند.
یخچال‌سازی در شیراز به مصاف بانوان این شهر رفت و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد. گاز تهران نیز با نتیجه مشابه 3 بر صفر (25-19، 25-19 و 25-13) بر شهرداری بندرعباس غلبه كرد. گاز باید در یك دیدار معوقه مقابل یخچال‌سازی به میدان برود.
در جدول رده‌بندی ذوب‌آهن با صدرنشین است و تیم‌های پرسپولیس (با یك دیدار كمتر) و دانشگاه آزاد دوم و سوم هستند.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 اسفند 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin