تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

حاشیه دیدار والیبال پیكان و پتروشیمی/
جدال موسوی‌عراقی با فورتادی و شعار تماشاگران برای هدایت داور

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های والیبال پیكان و پتروشیمی بندرامام در حالی برگزار شد كه در این مسابقه جدال موسوی و بازیكن برزیلی پتروشیمی بیش از بیش به چشم می‌آمد.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، دیدار تیم‌های والیبال پیكان و پتروشیمی بندرامام از هفته دوازدهم لیگ برتر در خانه والیبال تهران برگزار شد.

* در ابتدای مسابقه و در حالی كه بازیكنان تیم پتروشیمی مشغول گرم كردن خود بودند داور از آنها خواست تا خود را برای برگزاری مراسم آغاز مسابقه آماده كنند. این موضوع در حالی رخ داد كه بازیكنان تیم میهمان زمان بیشتری برای آماده‌سازی خود می‌خواستند.

* آرش كشاورزی و محمد موسوی عراقی هنگام گرم كردن خود از روحیه بالایی برخوردار بودند و پس از خوش و بش‌ می‌خندیدند.

* برنر فورتادی، بازیكن برزیلی تیم والیبال پتروشیمی از آمادگی بالایی برخوردار بود و جدال وی با محمد موسوی عراقی، بازیكن پیكان بیش از بیش به چشم می‌آمد.

* در لحظاتی از بازی، بازیكنان پیكان با خنده به تصمیمات داوری اعتراض كردند و تماشاگران هم با شعار "داور عزیزم دقت كن " سعی كردند تا اعتراض خود را به صورت مودبانه به قضاوت داور بازی نشان دهند.

* بازیكنان تیم والیبال پرسپولیس و بازرگانی جواهری گنبد كه پس از این مسابقه قرار بود به مصاف هم بروند در سالن مسابقه حضور داشتند و جدال پیكان و پتروشیمی را از نزدیك تماشا كردند.

* محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیكان هم در سالن مسابقه حضور داشت و عملكرد والیبالیست‌های پیكان را از نزدیك نگاه كرد.
این مسابقه در پایان با نتیجه 3 بر یك و با امتیازها‌ی 27 بر 25، 25 بر 19 و 25 بر 22 به سود پیكانی‌ها خاتمه پیدا كرد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 اسفند 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin