تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

دو روز گذشت/
نتایج کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام نشد!


با وجود گذشت دو روز از برگزاری نشست کمیته انضباطی فدراسیون والیبال هنوز آرای مربوط به پرونده مورد بررسی در این نشست اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست کمیته انضباطی فدراسیون والیبال یکشنبه گذشته برگزار شد. مهمترین پرونده مورد بررسی در این نشست مربوط به سعید معروف، مجتبی عطار، احمد بابایی و فرهاد سال افزون بازیکنان تیم داماش گیلان بود که پس از پایان دیدار مقابل بانک کشاورزی به شدت نسبت به قضاوت بازی معترض بوده و اعتراض خود را به شدت به داور خط اعلام کرده بودند.

البته اعلام رای در مورد پرونده بازیکنان ملی‌پوش داماش گیلان به نشست دوباره‌ای که قرار است 15 اسفندماه تشکیل شود، موکول شده است. قرار است این نشست با حضور تنها نماینده باشگاه داماش برگزار شود.

البته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال پس از نشست اخیر خود در مورد دیگر پرونده‌های مورد بررسی به نتیجه رسید اما هنوز آرای مربوط به آنها اعلام نشده است. در این نشست به شکایت خلیل آزمون، مربی برکنار شده تیم بازرگانی جواهری گنبد رسیدگی شد.

رسیدگی به پرونده تیم دسته اولی پره سر مبنی بر مطالبات فرهاد زرینی و مرتضی مرادی یکی دیگر از موضوعات نشست روز یکشنبه بود. ضمن اینکه در این نشست پرونده تیم بانوان یخچال سازی بوژان لرستان در مورد شکایت این باشگاه از خانم‌ها خلج، تاتلری، یعقوبیان، خسروشعار و ضیاعی نیز مورد بررسی قرار گرفت.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 اسفند 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin