تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

در گفت‌و‌گو با فارس
اكبری: بی‌توجهی مسئولان باعث كاهش انگیزه والیبالیست‌ها می‌شود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: بی‌توجهی مسئولان باعث كاهش انگیزه بازیكنان در مسابقات مختلف می‌شود.


پیمان اكبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در‌خصوص بازی برابر ارومیه و برتری برابر این تیم اظهار داشت: بازی بسیار بی‌نقصی را انجام دادیم و موفق شدیم انتقام دور رفت را از حریف خود بگیریم. در دیدار دور رفت شرایط خاصی داشتیم و به دلیل خستگی، بازی را به میزبان خود واگذار كردیم.
وی درمورد حضور بازیكن خارجی تیمش خاطرنشان ساخت: نمی‌خواستم از وی در مسابقه برابر ارومیه استفاده كنم. از پتاسنیل وی برای مسابقات حساس‌تر بهره خواهیم برد، البته با توجه به مصدومیت مهدی بازارگرد از این پس بیشتر از حضور وی استفاده خواهیم كرد.
اكبری با اشاره به تجلیل فدراسیون جهانی والیبال از عملكرد پیكانی‌ها در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان افزود: متأسفانه هیچكس در ایران قدر این تجلیل را ندانست و اهمیتی به آن ندادند، درحالی كه قول می‌دهم دیگر چنین مقامی برای والیبال ایران كسب نخواهد شد.
سرمربی تیم والیبال پیكان با بیان اینكه بی‌توجهی مسئولان باعث كاهش انگیزه بازیكنان می‌شود، گفت: ابتدا سازمان تربیت‌بدنی باید این موضوع را پیگیری كند، اما به نظر می‌رسد آنها در جریان این اتفاق نبودند و تنها سعیدلو یك تبریك خشك و خالی برای باشگاه ما فرستاد. وقتی بازیكنان این بی‌توجهی را می‌بینند با خود می‌گویند كه برای چه تلاش كنیم و مدال كسب كنیم.
وی ادامه داد: مسئولان باید جلسه‌ای برگزار می‌كردند و ضمن تقدیر از بازیكنان پیكان دستی به سر آنها می‌كشیدند؛ تنها انتظار ما همین بود كه متأسفانه محقق نشد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 بهمن 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin