تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران

در گفت و گو با فارس
زرینی: عكس صحنه اشتباه فاحش داور موجود است

خبرگزاری فارس: بازیكن تیم والیبال داماش گیلان گفت: وقتی عكس صحنه اشتباه فاحش داور وجود دارد، صحبتی درخصوص داوری دیدار برابر دانشگاه آزاد نمی‌ماند.


حمزه زرینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درخصوص بازی برابر دانشگاه آزاد اظهار داشت: خیلی بد بازی كردیم و نتیجه را هم به حریف واگذار كردیم. در مقاطعی كه بازی گره خورده بود بازیكنان دانشگاه بهتر از ما بودند و پیروز از میدان خارج شدند.
وی در خصوص اعتراضات آخر بازی عنوان كرد: نمی توان داور بازی را مقصر این نتیجه دانست، اما بی تقصیر هم نبود، چون اشتباهات زیادی در جریان مسابقه داشت، اما باید قبول كنیم كه ما هم بد بازی كردیم.
بازیكن تیم والیبال داماش گیلان گفت: در پایان مسابقه عكاسی به كادر فنی تیم ما مراجعه كرد و گفت كه عكس صحنه اشتباه داور را گرفته و اگر لازم بود می تواند آن را در اختیار تیم قرار دهد. وقتی عكس چنین اشتباه فاحشی وجود دارد بهتر است دیگر صحبتی نكنیم و خنده دار است كه اعلام می كنند هیچكس آن صحنه را ندیده است.
زرینی در خصوص برگزاری مسابقات تیم داماش در نیم فصل دوم به میزبانی رشت عنوان كرد: تنها مشكل ما عدم آشنایی با شرایط سالن مسابقه در رشت است، اما اینكه می توانیم مقابل هواداران خودی بازی كنیم نكته بسیار خوبی بشمار می رود.
تیم والیبال داماش گیلان در هفته هشتم لیگ برتر باشگاه های ایران با نتیجه 3 بر یك مغلوب دانشگاه آزاد شد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 بهمن 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin