تبلیغات
خبرگزاری والیبال نیوز

خبرگزاری والیبال نیوز
به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
پیشنهاد جدید آذربایجان شرقی برای میزبانی والیبال جام ملت های آسیا
مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی گفت : پیشنهادهای جدیدی برای میزبانی رقابت های والیبال قهرمانی بزرگسالان آسیا را به فدراسیون والیبال اعلام کرده ایم.

     
 

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری ورزش ایران؛سید محمد شروین اسبقیان در این گفتگو افزود : تبریز و آذربایجانشرقی مجددا میزبانی خود را برای برگزاری شایسته رقابتهای والیبال قهرمانی جام ملتهای آسیا و انتخابی جام جهانی و انتخابی زیر گروه المپیک 2010 لندن اعلام داشته است.
وی افزود : پیشنهاد نخست اداره کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی مسابقات در دو شهر تبریز و ارومیه و یا تبریز و اردبیل باشد و دومین پیشنهاد سالن 6000 نفری پورشریفی به عنوان سالن اصلی مسابقات و سالن شهید صمد اقدمی به عنوان سالن دوم مسابقات با تغییرات کلی و جزیی آماده برگزاری مسابقات شود.
مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی تصریح کرد : تبریز و اداره کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی مشکلی از بابت تامین هتل ، تغذیه، سالن تمرین و ترابری برای میزبانی رقابتها نداریم و تمامی امکانات در سطح بالا و استاندار وجود دارد و سالن 6000 نفری پورشریفی تبریز نیز تا زمان آغاز رقابتها و بازدید مسئولین کنفدراسیون آسیا می تواند آماده برای برگزاری رقابتها باشد.
وی افزود : تنها مشکل تبریز برای این دوره از مسابقات عدم وجود سالن دوم مناسب برای این مسابقات می باشد که در این مدت کم و اندک ایجاد و ساخت چنین سالنی وجود ندارد که سالن شهید صمد اقدمی تبریز در جنب سالن 6000 نفری پورشریفی با تغییرات کلی توانایی برگزاری رقابتها را دارد.
پیش از این سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال و عضو کمیته مسابقات والیبال آسیا و جهان20 دی از امکانات شهر تبریز از جمله هتل ها و سالن ها بازدید کرده بود./

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 بهمن 1389 توسط خبرنگار خبرگزاری والیبال ایران
درباره وبلاگ

به روزترین وبلاگ خبری والیبال ایران
Blog Skin